Tu trzeba ikony

WYDARZENIA

Wybierz najciekawsze dla siebie!

To Twoja przestrzeń niekończących się możliwości. 

ProtoLab to miejsce gdzie sporo się dzieje. Nowa przestrzeń otwiera przed nami nowe możliwości. Hackathony, szkolenia, konkursy, spotkania inspiracyjne i integracyjne, konferencje to tylko niektóre z naszych propozycji.

 

Wydarzenia są otwarte na każdego kto chce się rozwijać i poszerzać horyzonty, poznawać interesujących ludzi i realizować ciekawe projekty.

 

W ProtoLabie wspieramy również inicjatywy oddolne – jeśli masz pomysł na interesujące wydarzenie lub event, skierowany do uczniów lub studentów daj nam znać, a pomożemy Ci je zorganizować.

Nabór TRWA

NASA Space Apps Challenge Rzeszów 2023

Trwają zapisy do trzeciej edycji NASA Space Apps Challenge Rzeszów 2023 , kosmicznego hackathonu organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji!

Już 7-8 października w PCI ProtoLab | ul. Lenartowicza 6, Rzeszów!

 

NASA Space Apps Challenge Rzeszów 2023 to maraton projektowania, kreatywności i innowacji. Przez dwa dni będziesz mieć dostęp do ogromnej bazy danych, narzędzi i mentorów, przy których wsparciu spróbujesz rozwiązać realne problemy, które stawia przed Tobą NASA!

 

Niezależnie od tego, czy jesteś informatykiem, inżynierem, humanistą, marketingowcem, czy pracujesz sam czy w zespole – na pewno znajdziesz tam przestrzeń dla siebie i swoich innowacyjnych pomysłów! W puli nagród jest aktualnie 40 tyś. zł!

Dołącz do naszej kosmicznej misji >
Nabór TRWA

PCI SPACE EXPLORATION

Tworzymy podstawy do budowy prototypu pierwszej
polskiej konstelacji trzech platform nanosatelitarnych.
Wzmacniamy współpracę między nauką i biznesem.
Bądź częścią wyjątkowego projektu!

 

Wspieramy rozwój nowych kompetencji wśród kadry naukowo-dydaktycznej oraz studentów podkarpackich uczelni (Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz inne uczelnie) we współpracy z podmiotami polskiego sektora lotniczego oraz kosmicznego dla województwa podkarpackiego. Dołącz do wyjątkowego Programu, w ramach którego poszerzysz swoją wiedzę i poznasz ciekawych ludzi.

Dołącz do projektu >
Nabór trwa

New Space Leaders

To unikalny program regularnego wsparcia potencjału rozwojowego uczniów i studentów z Podkarpacia, w obszarze inteligentnej specjalizacji wiodącej dla województwa podkarpackiego, czyli RIS 1 – lotnictwo i kosmonautyka.
Udział w tych spotkaniach to możliwość zainspirowania się i rozwijania własnych pomysłów dla sektora kosmicznego – w szczególności rozwiązań technologicznych dla konstelacji nanosatelitarnych, np. tworzenie prototypów pokładowych laboratoriów badawczych.
Sprawdź kiedy kolejne wydarzenie >
Nabór zamknięty! Wkrótce kolejna edycja.

Podkarpackie Space Day

To dzień inspiracji z mentorami branżowymi oraz prezentacji kosmicznych projektów. Możesz się zgłosić w trybie indywidualnym lub w zespole 2,3-osobowym! Celem wydarzenia jest wszechstronne wsparcie potencjału rozwojowego uczniów i studentów realizujących autorskie projekty i prototypy rozwiązań w obszarze lotnictwa i kosmonautyki na Podkarpaciu.

 

 

Więcej informacji o wydarzeniu >

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera PCI i odbierz bezpłatnie najnowszy "IMagInn" - biuletyn PCI.

Szukasz wsparcia w realizacji projektów naukowo-badawczych? Chcesz nawiązać współpracę Biznes & Nauka? Chcesz być na bieżąco z działaniami PCI i korzystać z polecanych przez nas wydarzeń?

Zapraszamy dołącz do twórczej i innowacyjnej społeczności PCI!

  Aktualności

  Podkarpackie Centrum Innowacji na Space Tech Expo Europe
  Published 17 lis, 2023 in Podkarpackie Centrum Innowacji
  W dniach 14-16 listopada 2023 r. delegacja Podkarpackiego Centrum Innowacji uczestniczyła w prestiżowym wydarzeniu - Space Tech Expo Europe. Obecność na tym znaczącym globalnym spotkaniu branżowym w Bremie, stanowiła doskonałą okazję do nawiązywania relacji, aktualizacji wiedzy na temat najnowszych technologii kosmicznych oraz pozyskania cennego know-how.Czytaj Dalej
  Ruszył Program Akceleracji Przedsiębiorczości Akademickiej (PAPA)
  Published 17 paź, 2023 in Podkarpackie Centrum Innowacji
  We wtorek 17. października odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Programu Akceleracji Przedsiębiorczości Akademickiej Science Startup. Uczestnicy wzięli udział w szkoleniu z metodyki Design Thinking, które poprowadził Łukasz Szubart, Prototypista i UX designer, ekspert Podkarpackiego Centrum Innowacji.Czytaj Dalej
  Konferencja w Państwowej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu
  Published 18 wrz, 2023 in Podkarpackie Centrum Innowacji
  Jesteśmy w Państwowej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu na wyjątkowej konferencji dotyczącej sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz innowacji technologicznych.Czytaj Dalej

  W czym możemy Ci pomóc?

  Masz pomysł na projekt, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może rozwijasz swój prototyp i szukasz wsparcia w jego realizacji?
  Chcesz rozwijać swoje kompetencje i wziąć udział w naszych szkoleniach, warsztatach, konkursach?
  Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!
  Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy drogi rozwoju dla Ciebie i Twojego projektu.
  NAPISZ DO NAS
  Skip to content